این روش را می‌توان کامل‌ترین روش روت خودکار گوشی‌های اندروید دانست که به گفته‌ی سایت سازنده، بیش از ۸۰۰۰ گوشی را پشتیبانی می‌کند. ابتدا به تنظیمات گوشی موبایل خود رفته و به دنبال گزینه‌ی Debuging بگردید. در اکثر گوشی‌ها، روش دسترسی به این گزینه به این صورت است : وارد گزینه About شوید. روی BuildNumber هفت‌بار کلیک کنید. سپس به منوی قبلی برگردید. مشاهده می‌کنید گزینه‌ای با نام Developer Option به لیست تنظیمات اضافه شده است. وارد این بخش شوید و USB Debuging یا Debuging Option را فعال کنید و همچنین از فعال بودن گزینه‌ی Unknown Source در بخش Securtiy گوشی خود نیز مطمئن شوید.

مراحل روت کردن دستگاه های اندرویدی

مرحله یک

ابتدا ستگاه خود را توسط کابل USB به کامپیوتر متصل کرده  و برنامه را اجرا می کنید.

اموزش روت با iRoot

مرحله دوم

بعد ا متصل کردن کابل به کامپیوتر و اجرا برنامه این صفحه به نمایش در آمده . سپس تیک گزینه ی User Agrement را زده و روی ROOT کلیک کرده .

اموزش روت با iRoot

مرحله سوم 

منتظر تکمیل فراین میمانیم و بعد از انجام فرایند دستگاه اندرویدی ما روت شده است . بعد از اینکه دستگاه ما روت شد و این پنجره مشاهده کردید دستگاه شما به صورت خودکار ریستارت می شود .

اموزش روت با iRoot

بعد از اینکه گوشی روت و ریستارت شد . سپس اپلیکیشن RootChecker دانلود و نصب کنید و بعد از باز کردن آن و کلیک روی دکمه‌ی Verify، از روت بودن گوشی خود مطمئن شوید.

اموزش روت با iRoot

اموزش روت با iRoot