بسیاری از کاربران با توجه به اینکه هیچ تغییری را در ظاهر آیفون ۶ اس مشاهده نمی کنند و تنها این گوشی از لحاظ داخلی بهبود یافته، سوال می کنند که برای خرید انتخاب آیفون ۶ اس بهتر است یا صبر کنیم تا آیفون ۷ معرفی شود و خریداری کنیم؟ با پیانتک همراه باشید تا در ادامه به بررسی این موضوع و راهنمایی بهتر شما عزیزان بپردازیم.

آیفون ۶ اس و طراحی تکراری و دوربین بیرون زده

اپل در آیفون ۶ اس تمرکزش را تنها در اضافه کردن امکانات نرم افزاری و بهبود سرعت محیط نرم افزاری و سیستم عاملش گذاشته و تغییری در طراحی ظاهری آیفون ۶ اس نداده است. حتی در این گوشی لنز بیرون زده در آیفون ۶ که خیلی ها فکر می کردند در ۶ اس رفع می شود، برطرف نشده است. خب اما نمی توان از تغییرات درونی آیفون ۶ اس هم چشم پوشی کرد! استفاده از آلیاژ آلمینیوم سری ۷۰۰۰ در ساخت بدنه، حسگر اثر انگشت سریعتر از قبل، دوربین بهتر، رم بالاتر، پردازنده مرکزی ۷۰ درصد سریعتر، پردازنده گرافیکی ۹۰ درصد سریعتر و فناوری ۳D Touch از جمله تغییرات درونی هستند که نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد. اما برای کسانی که آیفون ۶ دارند آپگرید به آیفون ۶ اس به نوعی یک کار بیهوده است. چون هیچ تغییری در طراحی ظاهری گوشی اعمال نشده و تنها تفاوت در پشت گوشی و علامت s است و انگار آن ها اصلا گوشی جدیدی خریداری نکرده اند! پس اگر جزو این دسته از افراد هستید به شما پیشنهاد می کنیم برای آپگرید گوشی خود تا آمدن آیفون ۷ دست نگه دارید. چرا که هم در طراحی آن تغییر ایجاد خواهد شد و هم مشخصاتش بالاتر می شود. از این مشخصات بالاتر فعلا بر اساس شایعات رم ۳ گیگابایتی و قابلیت ضد آب بودن و نیز احتمال حذف جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون به بیرون درز کرده است. پس در انتخاب خود تعجیل نکنید.

آیفون ۶ اس و مشخصات بالاتر و رنگ جدید و جذب کننده

خب اما عده ای هم هستند که یا از نسل های قبل از آیفون ۶ مثل آیفون های ۵ و ۵ اس استفاده می کنند و یا عده ای قصد دارند تا به تازگی اپلی شوند. برای این دسته از افراد انتخاب آیفون ۶ اس انتخابی مناسب است. چرا که اپل در این گوشی یک رنگ زیبا و جذب کننده اضافه کرده که همان رز گلد است. علاوه بر این رنگ زیبا و جذب کننده همانطور که در بالا گفتیم آیفون ۶ اس عملکرد بسیار سریعتر و بهتری نسبت به نسل های پیشین خود دارد و فناوری ۳D Touch هم یک مزیت بسیار بزرگ برای آن به شمار می رود. پس اگر شما جزو این دسته از افراد هستید آیفون ۶ اس می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

شما میتوانید نقد و بررسی آیفون ۶ اس را نیز مطالعه کنید.

 

asiasazan468