پیانتک نقد و بررسی موبایل، مقاله های تخصصی تکنولوژی و…

مراسم رونمایی اپل از آیفون 6s

خلاصه مراسم رونمایی اپل از آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس

شرکت اپل طبق وعده ای که داده بود 9 سپتامبر از محصولات جدید خود رونمایی کرد. محصولاتی نظیر آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس که با امکاناتی اضافه تر و بهتر از همیشه پا به میدان رقابت با سایر رقبا گذاشتند. در این پست خلاصه ای از این مراسم را با هم میخوانیم.

1 – اپل واچ

اپل واچ

تیم کوک به عنوان اولین رونمایی اولین محصول اپل واچ جدید را رونمایی کرد. اینبار اپل واچ با امکانات متفاوت تر و اپ های بیشتری معرفی شد. اپل واچ جدید با اپل های بیشتر می تواند به بیماران و پزشکان کمک شایانی کند. به وسیله اپلیکیشن اپل واچ جدید پزشک این امکان را دارد تا از راه دور وضعیت بیمار خود را کنترل کند و از حال او با خبر شود. اپل واچ جدید همچنین می تواند ضربان قلب جنین را کنترل کند و اطلاعات کاملی را در اختیار پزشک قرار دهد.

کنترل جنین به وسیله اپل واچ

همچنین به وسیله آن می توانید صدای قلب جنین را نیز بشنوید.

صدای قلب جنین در اپل واچ

نسخه دوم سیستم عامل ساعت اپل کاربرد های بینهایت بهتری رو داره و بسیار تکامل پیدا کرده است. اپل برای طراحی بند ساعت های جدیدش با شرکت هرمس وارد همکاری شده و علاوه بر زیبایی امکاناتی رو هم به بند ساعت منتقل کرده است. شما سه انتخاب از میان طرح چرم بندهای هرمس دارید. همچنین بند هرمس که دوبار دور دست پیچیده میشه به شما یادآوری میکنه چقدر پول دارید.

بند هرمس ساعت های اپل

رنگ های ساعت اپل هم طلایی، رز گلد و نقره ای هست. بند های اپل واچ اسپرت هم در رنگ های طبیعی و زنده مختلف پاییزی عرضه میشه و یک رنگ مشکی نقره ای هم داره که با یک بند قرمز عرضه میشه و می توانید آن ها را در تصاویر زیر ببینید.

اپل واچ اسپرت جدید

اپل واچ اسپرت قرمز مشکی

در پایان می توانید تصاویری از اپل واچ جدید را ببینید.