پیانتک نقد و بررسی موبایل، مقاله های تخصصی تکنولوژی و…

تیزر معرفی نسخه جدید لوگو، شبکه های اجتماعی و وب سایت های پیان

معرفی نسخه جدید لوگو و وبسایت های تیم پیان

کاربران عزیز پیان سلام. ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه عزای حسینی در این پست به معرفی نسخه جدید لوگو و وب سایت های پیان می پردازیم.

1- بازطراحی لوگوی یکپارچه پیان

لوگوی جدید پیان
تصویر شماتیک لوگوی جدید پیان

سال گذشته ما لوگوی ابتدایی پیانتک را به عنوان یک لوگوی یکپارچه برای تمامی پروژه هایی که توسط پیان انجام می شود معرفی کردیم تا کاربران پروژه های پیان را بهتر بشناسند و دچار سردرگمی نشوند. حال ما این لوگو را نیز با توجه به جدیدترین استاندارد های طراحی روز دنیا توسط همکار جدیدمان بازطراحی کرده ایم و ظاهری زیباتر و کاربر پسندتر با رنگبندی های بهتر برای پروژه های مختلف خود را در لوگوی جدید به کار گرفته ایم.

2- شبکه های اجتماعی جدید پیان پرایم

pianprimeما سیاست یکپارچه خود در لوگوی یکپارچه را در شبکه های اجتماعی نیز با نام یکپارچه پیان پرایم برای تمامی پروژه ها اعمال کرده بودیم که با توجه به نامنظم بودن روند دسته بندی پست ها در هر شبکه اجتماعی و همچنین جهت ساده تر کردن آدرس دسترسی به شبکه های اجتماعی پیان، امسال این شبکه ها را نیز دچار تغییراتی کردیم و تمامی شبکه های قبلی پیان حذف شدند و آدرس جدید شبکه های اجتماعی با نام pianprime در دسترس خواهد بود. البته در شبکه اجتماعی تلگرام کانال قبلی به خاطر فایل هایی که داخل آن قرار داده شده و ممکن است برای برخی قابل استفاده باشد، باقی خواهد ماند اما دیگر به روز رسانی نخواهد شد و کاربران می توانند به دلخواه خود در صورتی که نیازی به فایل های داخل کانال قبلی تلگرام ندارند کانال قبلی را ترک کنند و تنها کانال جدید را داشته باشند. در شبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام، توییتر، لینکداین، آپارات و فیس بوک با جست و جوی نام pianprime می توانید کانال ها و صفحه های رسمی پیان در این شبکه های اجتماعی را دنبال کنید.

3- همکار جدید پیان

www.nouvelledesign.coیک همکار جدید هم امسال به پیان ملحق شده و ما اکنون به صورت رسمی آغاز همکاری خود با دفتر طراحی نوول دیزاین را اعلام می کنیم و از این پس تمامی لوگوها، تیزرها، طراحی و سئوی وب سایت ها، محتواهای ویدیویی و عکاسی های صنعتی پروژه های مختلف پیان توسط دفتر طراحی نوول دیزاین انجام خواهد شد. شما نیز می توانید جهت مشاهده فعالیت ها و سفارشات مورد نیاز در زمینه های طراحی گرافیک، طراحی وب سایت، سئو، عکاسی صنعتی، چاپ و تبلیغات به وب سایت رسمی نوول دیزاین به نشانی www.NouvelleDesign.co مراجعه نمائید.


نکته در مورد پروژه های فعال پیان

در حال حاضر تیم پیان پیانتک را به عنوان تنها پروژه فعال خود دارد و پروژه های جدید بعدی متعاقبا به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهند شد. همچنین وب سایت رسمی تیم پیان با نشانی www.PianTeam.com در دسترس خواهد بود و به زودی همزمان با پروژه های بعدی پیان، وب سایت پیان پرایم نیز با نشانی www.PianPrime.com در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را نیز به ایمیل رسمی تیم پیان به نشانی info@pianteam.com ارسال ما را در جهت خدمت رسانی بهتر یاری نمائید.

موفق و پیروز باشید. – تیم پیان