پیانتک نقد و بررسی موبایل، مقاله های تخصصی تکنولوژی و…

پروژه جدید پیان با نام پیکسل هوم امروز آغاز به کار کرد! مسابقه و تا 50 درصد تخفیف به مناسبت افتتاحیه

پروژه جدید ما با نام پیکسل هوم کار خود را از امروز آغاز کرد. پیکسل هوم یک وب سایت ارائه خدمات طراحی سایت، طراحی گرافیک، سئو و مدیریت تبلیغات اینترنتی است که تمام خدمات آن از ثبت سفارش تا پرداخت و پشتیبانی به صورت آنلاین انجام می شوند و پشتیبانی آن به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهد بود. در ادامه با پیانتک همراه باشید.

از ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف به مناسبت افتتاحیه پیکسل هوم

به مناسبت افتتاحیه پیکسل هوم به مدت یک هفته تمام خدماتی که پیکسل هوم ارائه می کند شامل تخفیف ۱۰ تا ۵۰ درصدی خواهند بود. خدمات طراحی سایت با ۱۰ درصد تخفیف برای طراحی سایت اختصاصی ASP.NET و ۲۰ درصد تخفیف برای طراحی سایت نیمه اختصاصی وردپرس، خدمات طراحی گرافیک با ۲۰ درصد تخفیف روی کلیه پلن ها، خدمات مدیریت تبلیغات اینترنتی با ۲۰ درصد تخفیف روی کلیه پلن ها و خدمات سئو و بهینه سازی سایت با ۳۰ درصد تخفیف برای سئوی پلتفرم های غیر از وردپرس و ۵۰ درصد تخفیف برای سئوی وردپرس ارائه می شوند.

برای بهره مندی از این تخفیفات تنها کافیست تا سفارشات خود را تا روز جمعه ۱۶ شهریور ماه به صورت عادی توسط فرم های ثبت سفارش در سیستم ثبت کنید تا کارشناسان ما تخفیفات را برای شما اعمال کنند. محدودیتی نیز در استفاده از این تخفیف در هفته جاری وجود ندارد و شما می توانید در هر سفارش از این تخفیفات بهره مند شوید.

مسابقه افتتاحیه پیکسل هوم

پیکسل هومپیکسل هوم به مناسبت افتتاحیه از این لحظه یک مسابقه را آغاز می کند و به قید قرعه به نفر برنده جوایزی اهدا خواهد شد.

نحوه شرکت در مسابقه:
– اینستاگرام پیکسل هوم را دنبال کنید.
– زیر پست مسابقه در کامنت 5 نفر از دوستانتان را تگ/منشن کنید تا درقرعه کشی بین نفراتی که کامنت گذاشتن شرکت کنید.

 جوایز:
– طراحی لوگو نوشتاری رایگان به ارزش 650 هزار تومان با چاپ تیشرت با طرح دلخواه به ارزش 100 هزار تومان و مجموع 750 هزار تومان برای 1 نفر

 نکات مسابقه:
– درصورتی که پیکسل هوم را Follow نداشته باشید برنده نخواهید شد.
– تا ساعت 24 روز جمعه 16 شهریور ماه مهلت دارید تا در مسابقه شرکت کنید و پس از آن کامنت ها بسته خواهند شد.
– نتیجه قرعه کشی در روز یک شنبه 18 شهریور ماه اعلام می شود.

آدرس اینستاگرام پیکسل هوم:

https://www.instagram.com/pixel_home_ir

آدرس وب سایت پیکسل هوم:

www.Pixel-Home.ir