در نظر سنجی سالانه پیانتک درباره اطلاعات عمومی تکنولوژی شرکت کنید.

اطلاعات عمومی تکنولوژینظرسنجی‌های سالانه

نظرسنجی سالانه پیانتک درباره اطلاعات عمومی تکنولوژی

نظرسنجی سالانه پیانتک درباره اطلاعات عمومی تکنولوژی


نظرسنجی سالانه پیانتک

از ابتدای تاسیس پیانتک هدف ما ایفا کردن نقشی در جهت بهبود اطلاعات عمومی و فرهنگ تکنولوژی در ایران بوده است. حال میخواهیم در جهت رسیدن به این هدف از شما نیز کمک بگیریم تا بتوانیم نقش بهتری در این امر ایفا کنیم. در ادامه با پیانتک همراه باشید.

کمکی که ما در پیانتک از شما می‌خواهیم اطلاعاتی عمومی درباره تکنولوژی است. اینکه شما چه اطلاعاتی در حال حاضر دارید، علایقتان در این حوزه چیست به ما کمک می‌کند تا بتوانیم محتواهای بهتری با تحت پوشش قراردادن عمده‌ی مخاطبین خود تولید کنیم.

در ادامه یک فرم نظرسنجی برای شما قرارداده‌ایم که با پر کردن این فرم کمک شایانی به بهتر شدن ما و همچنین ارتقای اطلاعات عمومی و فرهنگ استفاده از تکنولوژی‌های روز در ایران خواهید کرد.

این فرم با اهداف مختلفی از جمله ارزیابی سطح دانش عمومی و فردی تکنولوژی، برندگرایی، محبوبیت برندها و محتواها طراحی شده است. لازم به ذکر است ما در این فرم تنها برخی اطلاعات شخصی نظیر جنسیت، کشور محل زندگی و سن را دریافت می‌کنیم که به جهت طبقه بندی بهتر اطلاعات خواهد بود.

این فرم از امروز  تا پایان خردادماه 98 در دسترس کاربران خواهد بود و پس از این مدت به جمع بندی اطلاعات و تولید نتیجه نظرسنجی مشغول خواهیم شد و در پستی جداگانه آمار را به اطلاع شما کاربران نیز خواهیم رساند.

همچنین از شما خواستاریم تا با دعوت از دوستان خود به تکمیل این فرم، به جامع تر شدن آن کمک بیشتری کنید.

درباره نویسنده

مدیر و موسس پیان، ناظر تولید محتوای پیانتک
لینک کوتاه مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *