پیانتک نقد و بررسی موبایل، مقاله های تخصصی تکنولوژی و…

راه های جدید سامسونگ برای پرداخت در تلویزیون های هوشمند

راه های جدید سامسونگ برای پرداخت در تلویزیون های هوشمند

در ۹ سال گذشته سامسونگ در بازار تلویزیون های هوشمند رتبه ۱ را دارا بوده است ، با محبوب ترین پلتفرم تلویزیون های هوشمند که خانه را به طیف گسترده ای برای انجام بسیاری از کار ها برای میلیون ها مصرف کننده تبدیل می کند. سامسونگ به عنوان یک رهبر در صنعت تلویزیون های هوشمند ، حال یک سرویس جدید برای خدمات پرداخت طراحی کرده است که یک تجربه کاری راحت تر را در اختیار قرار می دهد.

خدمات پرداخت در تلویزیون هوشمند سامسونگ از ابتدا برای ارائه یک تجربه پرداخت آسان و امن به طور خاص در تلویزیون طراحی شده است. این سیستم از کارت های اعتباری و ی پال و همچنین به عنوان گزینه دیگر از صدور صورت حساب تلفن همراه پشتیبانی می کند. زیبایی این سرویس آن است که کاربران می توانند فقط در سه مرحله پس از ثبت نام و راه اندازی اولیه از آن استفاده نمایند.

  1. آیتمی که می خواهید برای آن پرداخت انجام دهید را انتخاب می کنید.
  2. دکمه پرداخت کن را بزنید.
  3. و در آخر شماره پین ( شماره شناسایی شخصی ) را وارد کنید تا پرداخت انجام شود.

SmartPay SmartPay SmartPay

علاوه بر آن کاربرانی که از تلفن های هوشمند سامسونگ استفاده می کنند به راحتی می توانند اطلاعات حساب خود و روش های پرداختی که انتخاب کرده اند را بدون مراحی اضافی در تلویزیون هوشمند سامسونگ ثبت نمایند.

SmartPay

در حالی که کاربران تلویزیون های هوشمند سامسونگ در حال حاضر به تعدادی از مطالب و بازی های هیجان انگیز دسترسی دارند ، به زودی عناوین مختلف بازی های جدید و مشهور پریمیوم جهان به این مجموعه افزوده خواهد شد. اولین مجموعه از عناوین بازی عبارتند از :

  • Gamefly Streaming
  • Buddy & Me
  • Deer Hunter
  • Eternal Warrior 3
  • Frontline Commando: DDAY
  • Golf Star
  • Casino World Championship

همچنین در سرویس پرداخت تلویزیون های هوشمند سامسونگ ویژگی های امنیتی پیشرفه ای به کار رفته است که موجب می شود کاربران از امنیت پرداخت خود و حفظ اطلاعات شخصی مطمئن باشند . سامسونگ با پی پال برای پردازش پرداخت های سریع تیمی را ارائه کرده که کاربران پی پال بتوانند با همان سطح امنیتی پیچیده که در موبایل و تلفن همراه ارائه می شود و از اطلاعات شخصی آنان حفاظت می کند در تلویزیون های هوشمند نیز انجام دهند.

SmartPay

علاوه بر آن در تلویزیون های هوشمند سامسونگ ، هنگام ورود اطلاعات شخصی و حساس از طریق صفحه کلید امن سامسونگ – اولین صفحه کلید مجازی امن و مکانیسم ورودی در تلویزیون- استفاده خواهد شد.

با پیشرفت هیجان انگیز و روز افزون در این عرصه این راه های جدید برای پرداخت در تلویزیون های هوشمند بهتر و دقیق تر نیز خواهند شد. منتظر باشید!

خدمات پرداخت تلویزیون های هوشمند سامسونگ ابتدا در ۳۲ کشور و برای تلویزیون های مدل ۲۰۱۵ ارائه می شوند و سپس برای تلویزیون های مدل ۲۰۱۴ نیز ارائه خواهند شد. پشتیبانی و بهره مندی از خدمات بستگی به کشور و مدل تلویزیون خواهد داشت.