پیانتک نقد و بررسی موبایل، مقاله های تخصصی تکنولوژی و…

نرم افزار Tetra Lockscreen

از جمله نکات حساس در طراحی گوشی های هوشمند امکان شخصی سازی بالای آنهاست، و این نکته اگرچه در صفحه استارت ویندوزفون رعایت گردیده ولی لاک اسکرین آن هنوز از این شخصی سازی بی بهره است.

tetra-lockscreen-activity-tracker

نرم افزار  ” Tetra Lockscreen” که ساخته تیم نرم افزاری مایکروسافت میباشد با افزودن قابلیت هایی نوین بر صفحه نمایشگر جدای زیباسازی این بخش از فضای ویندوزفون به استفاده از برخی نیاز های ضروری سرعت بخشیده است.

 

Tetra-Lockscreen-windows-phone

در تصویر بالا با سه نمونه تصویر مواجه هستید، که در آنها به ترتیب در تصویر سمت چپ میتوانید رویداد های متفاوت خود را که به وسیله کورتانا یا به صورت دستی در زمان مشخصی تنظیم کرده اید را یکجا مشاهده کنید.

در تصویر میانی امکان دسترسی سریع به نقشه فراهم شده است و از این پس هنگام آدرس دادن یا جستجوی آدرس از کندی استارت آپ ” Here Maps ” رنج نمیبرید چون به راحتی و نهایتا با کالیبره نمودن دستگاهتان میتوانید نقطه حال حاضر خود را روی نقشه به سرعت پیدا کنید.

در تصویر انتهایی همچنین میتوانید میزان حرکت، کالری سوزانده شده و تعداد قدم های خود را که با استفاده از نرم افزار قدرتمند ” MSN Health & Fitness ” محاسبه میگردد را مشاهده کنید.

همچنین میتوانید گجت آب و هوا را نیز با گزینه کرنومتر ( گزینه انتهایی راست در تصاویر) جایگزین کنید که هنگام استفاده از کاور های ” دات ویو ” فضای مطلوبی را ایجاد نماید.

این تغییرات را میتوانید در بخش تنیمات نرم افزار اعمال کنید.

 

اگر دنبال یک لاک اسکرین جدید برای تلفن همراه خود هستید همین الآن این نرم افزار را از استور دانلود کنید.